Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Klatki Faradaya

( ilość produktów: 2 )

Zablokuj możliwość zdalnego dostępu do smartfona, zbliżeniowych kart płatniczych czy samochodowego kluczyka (system samochodowy Keyless), przechowując tego typu akcesoria we współczesnej wersji klatki Faradaya. Blokującą wszelkie sygnały elektromagnetyczne klatką może być zarówno estetyczne pudełko, jak i zgrabne etui w formie mini saszetki.

Skuteczna ochrona przed współczesnymi złodziejami

Niewielkie etui o funkcji klatki Faradaya to jeden z najskuteczniejszych, prostych i jednocześnie dość tanich sposobów na ograniczenie ryzyka kradzieży samochodu obsługiwanego przez system Keyless, kradzieży środków z bankowego konta poprzez nieautoryzowany, zdalny odczyt danych z przypisanej do niego karty płatniczej czy odcięcie dostępu do pamięci i funkcji smartfona.

W ofercie sklepu Xgsm.pl znajdziesz klatkę Faradaya w formie saszetki pionowej i poziomej oraz niewielkiego pudełka, które będzie dobrym wyborem do domu. Klatka Faradaya na kluczyk samochodowy, karty płatnicze czy karty dostępu zabezpieczy tego typu akcesoria przed zdalnym odczytaniem przypisanych do nich informacji. Mobilna klatka Faradaya na telefon będzie z kolei idealnym sposobem na odcięcie urządzenia od wszelkich sygnałów zewnętrznych, w tym od sygnału GSM, dzięki czemu nie będzie można go namierzyć.

Jeśli zależy Ci na prywatności, chcesz zminimalizować ryzyko kradzieży środków z bankowego konta czy kradzieży samochodu obsługiwanego przez system Keyless, zainwestuj w zgrabną saszetkę lub niewielkie pudełko o funkcji klatki Faradaya. Przyjrzyj się dostępnym gadżetom i zamów jeden lub kilka z nich. Polecamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 94 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-17
Szybka realizacja zamówienia. Bardzo dobrze zapakowane. Polecam
2023-03-14
Wszystko super
pixel